niedziela, 11 stycznia 2015

Prolog.

Rose to 18 latka, która uwielbia samochody. Mieszka sama. Nie ma rodziców, ani rodzeństwa. Gdyby nie przyjaciele byłaby jak ten palec... Dziewczyna jeździ wieczorami na wyścigi uliczne i jest na prawdę dobra. Można powiedzieć, że najlepsza. Kocha swoje niebezpieczne życie w Los Angeles.
Pewnego dnia do LA przyjedzie Harry wraz z kumplami z Londynu. W stolicy UK był mistrzem driftu jak i samych wyścigów. Przejeżdżając do miasta aniołów myślał, że też tak będzie, ale spotkał Rose...

8 komentarzy:

 1. Nie wiem czy tylko ja mam takie problemy z tłem. W sensie, że nie widzę w ogóle literek, bo tło jest za jasne, a kolor liter jest biały. o.O

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się świetnie i jak tylko zmienisz to tło (jakiś tinypic, WTF) to z pewnością zajrzę na pierwszy rozdział. Jakbyś mogła mnie o nim poinformować to oto mój ask: WrednaGruszka, z góry dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie moge sie doczekac szybko nex ❤❤❤❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Super się zapowiada! ;* Czekam z niecierpliwością na 1 rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskiiii zabieram się za czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam 6 rozdziałów twojego opowiadania i muszę się wyżalić, bo naprawdę masz dziewczyno potencjał, treść fajna niestety słabo napisana. Nie bierz tego jako obrazy, ja tylko wyrażam swoją opinię! Chodzi mi o to, że rozdziały są za krótkie, co do dialogów nie mam zastrzeżeń, ale opisy skopałaś, bo są zbyt krótkie i konkretne, przy tym mało wyraziste oraz pozbawione nuty kunsztu pisarskiego - jeśli wiesz o co mi chodzi. Zdaję sobie sprawę z tego jak ciężko napisać choć jeden krótki rozdział, ale musisz uwierzyć, że da się lepiej! Potraktuj mój komentarz jako motywację :) Życzę weny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Prolog na prawde super zaczynam czytać. Coś mi się wydaje, że szybko dzisiaj nie odejdę od komputera :DDDD

  OdpowiedzUsuń